Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» - є виробником систем автоматизації обліку електричної енергії, з досвідом впровадження автоматизованих систем більше 10-ти років на ринку України. За час існування нашого підприємства, фахівцями компанії було впроваджено автоматизовані системи обліку електроенергії більш ніж на семистах підприємствах різних галузей. Наша компанія складається з команди висококваліфікованих фахівців, що надає змогу виконати повний комплекс робіт щодо впровадження автоматизованої системи обліку електроенергії «під ключ», починаючи з розробки проектної документації, закінчуючи введенням автоматизованої системи в промислову експлуатацію.

Наше підприємство має усі необхідні дозвільні документи, а саме будівельну ліцензію (категорія складності ІV) та Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. А також ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» офіційно зареєстроване як постачальник послуг комерційного обліку електроенергії, відповідно до вимог Кодексу комерційного обліку електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 20.03.2020 року №716.

Успіх нашої компанії заснований на якісному виконанні поставлених задач, в найкоротші терміни, з використанням сучасного обладнання світових лідерів в галузі виробництва електротехнічного обладнання. Все використовуване обладнання адаптоване до експлуатації на території України, та має відповідні сертифікати якості та внесені до реєстру вимірювальної техніки України.

Девіз нашої компанії «Ми працюємо на повну потужність» - найкращим чином відображає наші ділові та професійні якості. Для нас дуже важливо щоб кожен клієнт, що звернувся до ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» став партнером компанії на довгі роки. Ми завжди відкриті до обговорення питань співробітництва та партнерства.

Принципи за якими
працює наша команда:
Рішення ваших питань – це першочергова ціль нашої компанії!
 • Відкритість у
  відношеннях з клієнтами
 • Гнучка цінова
  політика
 • Пошук нових
  рішень в галузі
 • Активне залучення до
  співпраці підприємств
  різного рівня
 • Виконання всіх
  погоджених цілей та задач
  в найкоротші терміни
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод