У відповідності до отриманих технічних умов на приєднання до мереж оператора системи розподілу (ОСР), всі об’єкти енергетичного господарства, а саме трансформаторні підстанції (ТП) та розподільчі пункти (РП), що будуть передаватись на баланс ОСР, мають бути обладнані системою сигналізації охоронного призначення (ССОП). Для можливості встановлення та введення в експлуатацію системи сигналізації охоронного призначення, необхідно розробити та погодити з ОСР робочий проект щодо влаштування ССОП, у відповідності до технічних рекомендацій оператора системи розподілу (ОСР).

Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» готова виконати повний комплекс робіт, щодо влаштування системи сигналізації охоронного призначення трансформаторної підстанції (ТП) та/або розподільчого пункту (РП):

  • розробка робочого проекту. Погодження з ОСР;
  • поставка обладнання відповідно до погодженого робочого проекту;
  • виконання монтажних робіт;
  • виконання пусконалагоджувальних робіт;
  • введення в експлуатацію.

Система сигналізації охоронного призначення трансформаторної підстанції застосовується для зберігання матеріальної власності шляхом визначення спроб несанкціонованого проникнення на об’єкт сторонніх осіб. Система сигналізації охоронного призначення трансформаторної підстанції визначає конкретне місце знаходження порушника на території об’єкта, та за допомогою GSM-каналу зв’язку відправляє сигнал про несанкціонований доступ на центральний диспетчерський пункт.

При створенні систем сигналізації охоронного призначення трансформаторної підстанції (ТП) дуже важливу роль відіграє вибір обладнання для системи. ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» індивідуально проводить підбір оптимального складу засобів для створення систем сигналізації охоронного призначення трансформаторної підстанції (ТП), які сертифіковані до використання, відповідно до нормативних документів.

Розмістити замовлення
Вибираючи кращу компанію
Ви обираєте якість!
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод