Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» надає повний комплекс робіт та послуг щодо впровадження автоматизованих системи комерційного та технічного обліку електричної енергії (АСКОЕ) та автоматизованих системи збору даних (АСЗД) для підприємств, виробників електричної енергії з відновлювальних джерел та побутових споживачів.

Для можливості функціонування автоматизованої системи наша компанія пропонує послуги з технічного обслуговування, що надає змогу підтримувати автоматизовану систему в працездатному стані, проводити оновлення програмного комплексу, отримувати консультації з питань комерційного обліку електричної енергії.

Для підприємств що мають власну автоматизовану систему збору даних (АСЗД), та не мають можливості зчитування даних комерційного обліку, наша компанія має можливість надавати послуги комерційного обліку електричної енергії (ППКО), що надає змогу клієнту через особистий кабінет отримувати дані комерційного обліку електроенергії для аналізу електроспоживання.

Якщо ви зацікавлені в отриманні вирішення поставленої вами задачі в найкоротші терміни, ми пропонуємо звернутись до нас за телефоном (044) 225-04-27 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Завдяки досвіду нашої команди фахівців, ви як результат отримаєте комплексе рішення вашого питання.

 
Розмістити замовлення
Вибираючи кращу компанію
Ви обираєте якість!
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод