З урахуванням останніх тенденцій в сфері електроенергетики, на тлі заходів з енергозбереження та енергоефективності, стало актуальним питання автоматизованого контролю та обліку споживання електроенергії в побутовому секторі - АСЗД побутових споживачів. В першу чергу замовниками автоматизованих систем стали котеджні та дачні містечка, садові товариства, обслуговуючі компанії багатоповерхових житлових будинків (ОСББ). Якщо для багатоквартирних будинків автоматизована система є обов’язковою, відповідно до технічного рішення по проекту, то причиною інтересу до АСЗД побутових споживачів дачних кооперативів та садових товариств, в більшості випадків полягає в тому, що дані споживачі розраховуються за електроенергію з енергопостачальною компанією по одному або кільком комерційним лічильникам, а решта проблем зі збору коштів за електроенергію з кожного споживача лягають на їхні плечі.

Автоматизована система збору даних (АСЗД) побутових споживачів

При створенні автоматизованої системи збору даних побутових споживачів всі прилади обліку електроенергії в багатоквартирному будинку або селищі об'єднуються в єдину систему. За допомогою технології Radio (радіоканал) та/або PLC-каналу (передача даних по мережі 0,4 кВ) організовується збір даних в центр збору інформації, та при необхідності передача даних на сервер оператора системи розподілу (ОСР).

Мета створення та впровадження автоматизованої системи збору даних побутових споживачів (АСЗД побут):

  • Точний та достовірний облік електричної енергії, що споживається кожним споживачем (електроенергія що споживається на потреби освітлення сходових майданчиків, роботу ліфтів, та інше);
  • Виявлення втрат електроенергії через контроль балансу побутових споживачів, здійснення моніторингу реального енергоспоживання житлового сектору;
  • Мінімізація ручної праці при зніманні показників лічильників побутових споживачів;
  • Визначення небалансу отриманої та відпущеної електроенергії;
  • Запобігання крадіжок електричної енергії;
  • Організація диференційованого обліку побутових споживачів за зонами доби.

Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» має багаторічний досвід в реалізації проектів по впровадженню автоматизованих систем збору даних побутових споживачів. Успішність та окупність автоматизованої системи на пряму залежить від вибору типів приладів обліку електроенергії та обладнання збору та передачі даних. Фахівці нашої компанії підберуть оптимальне рішення щодо впровадження АСЗД побутових споживачів, в залежності від типу об’єкту, в співвідношенні якість плюс ціна.

При наявності у Замовника вже погодженого технічного рішення, щодо впровадження певної автоматизованої системи, ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» може взяти на себе зобов’язання щодо внесення змін до технічного рішення, в частині засобів обліку електроенергії та АСЗД, та погодити дані зміни з відповідним оператором системи розподілу.
Розмістити замовлення
Вибираючи кращу компанію
Ви обираєте якість!
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод