Що таке автоматизована система комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ):

АСКОЕ – це різновид автоматизованої системи, що складається із приладів обліку електроенергії та обладнання збору, обробки, збереження, та відображення даних комерційного обліку, засобів зв’язку та синхронізації часу, що функціонально об’єднані для забезпечення комерційного обліку електричної енергії. Всі роботи по створенню АСКОЕ виконуються відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14.03.2018 № 311 (у редакції постанови НКРЕКП від 20.03.2020 № 716).

Основною метою створення автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) є переоснащення, модернізація підприємств різних галузей промисловості, для підвищення ефективного використання електричної енергії, що надає змогу суттєво зменшити витрати підприємства.

На сьогоднішній день в енергетиці АСКОЕ - це інструмент що надає можливість проводити аналіз енергоспоживання для більш раціонального використання даного ресурсу. Саме тому впровадження автоматизованої системи комерційного обліку – це перший крок до енергозбереження.

Які переваги надає створення АСКОЕ:

 • отримання повної картини енергоспоживання та розподілу енергоресурсів;
 • побудова єдиної захищеної інформаційної мережі, для контролю за використанням електричної енергії, будь-якої конфігурації;
 • оперативне отримання доступу до будь-якої точки комерційного обліку, що входить до складу автоматизованої системи підприємства;
 • створення розподіленої бази даних з параметрами режимів використання електричної енергії;
 • отримання вихідних форм та звітів (добовий графік навантаження та інше) на основі отриманої інформації, для забезпечення необхідними параметрами різних служб;
 • автоматизація процесу документування даних комерційного обліку;
 • оперативне виявлення та локалізація втрат та спроб розкрадання електричної енергії при наявності субспоживачів;
 • використовуєма в АСКОЕ технологія обліку повністю автоматизована, мінімізує ручну працю, та виключає вплив будь-яких суб’єктивних чинників в процесі комерційного обліку електричної енергії.

Автоматизована система комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

Чому ми рекомендуємо співпрацю саме з нашою компанією по створенню автоматизованих системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ):

Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» гарантує забезпечення оптимальних за термінами та економічним витратам організацію робіт по впровадженню та подальшій експлуатації АСКОЕ, виконання повного комплексу робіт по створенню АСКОЕ «під ключ», а саме:

 • проведення обстеження об’єкту на предмет встановлення АСКОЕ;
 • розробка та погодження в оператора системи розподілу технічного завдання і робочого проекту щодо впровадження АСКОЕ;
 • поставка обладнання відповідно до погодженого робочого проекту;
 • виконання монтажних робіт;
 • виконання пусконалагоджувальних робіт;
 • введення АСКОЕ в промислову експлуатацію;
 • навчання персоналу.

Після виконання повного комплексу робіт та послуг щодо створення АСКОЕ, ви маєте змогу укласти з нашою компанією угоду щодо подальшого технічного обслуговування автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії.

ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» має команду висококваліфікованих фахівців (з досвідом створення АСКОЕ більше десяти років), виробничу базу, досвід виконання робіт на об’єктах різних галузей, а також сотні реалізованих проектів по створенню автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії на території України.

Вартість наших послуг щодо впровадження АСКОЕ є конкурентоспроможною на ринку електротехнічних послуг України. У кожному клієнті ми бачимо потенційного партнера, а постійні партнери працюють по індивідуальним знижкам.

Розмістити замовлення
Вибираючи кращу компанію
Ви обираєте якість!
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод