Одне з направлень діяльності ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА» – впровадження автоматизованих систем збору даних (АСЗД) на території України. Наша компанія має великий досвід щодо впровадження автоматизованих систем збору даних під ключ.

Автоматизована система збору даних комерційного обліку (АСЗД) – різновид автоматизованої системи, що складається з підсистеми збору даних комерційного обліку та підсистеми керування лічильниками електричної енергії. Впровадження АСЗД здійснюється відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14.03.2018 № 311 (у редакції постанови НКРЕКП від 20.03.2020 № 716). Автоматизована система має створюватися на принципах відкритої системи для забезпечення можливості електронного обміну інформацією на ринку відповідно до встановлених правил та регламентів. У залежності від обсягу виконуваних задач і функцій автоматизована система може забезпечувати автоматизацію одного, декількох або всіх процесів комерційного обліку електричної енергії.

Як результат від впровадження АСЗД ви отримаєте виконання технічних рекомендацій оператора системи розподілу та вимог Кодексу комерційного обліку (ККО), щодо впровадження АСЗД, та можливість розрахунків за електричну енергії по індивідуальному графіку споживання по групі «А». Окрім того, ви отримаєте технічну можливість підключення до автоматизованої системи ТОВ «ГРАНД ТЕСЛА», що надає можливість отримати повноцінну автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), а саме контролювати та раціонально використовувати енергетичні ресурси. 

Компанія «ГРАНД ТЕСЛА» надає повний комплекс робіт та послуг щодо впровадження автоматизованих систем збору даних (АСЗД), а саме:

  • проведення обстеження об’єкту на предмет встановлення АСЗД;
  • розробка та погодження з оператором системи розподілу технічного завдання і робочого проекту щодо впровадження АСЗД;
  • поставка обладнання відповідно до погодженого робочого проекту;
  • виконання монтажних робіт;
  • виконання пусконалагоджувальних робіт;
  • введення АСЗД в промислову експлуатацію.

Автоматизована система збору даних (АСЗД), що забезпечує комерційний облік електричної енергії, вважається прийнятою в експлуатацію з дати складення та підписання акта прийняття у промислову експлуатацію.

Після закінчення дії гарантійного терміну, Ви можете звернутися до ТОВ «»ГРАНД ТЕСЛА» щодо надання послуг з технічного обслуговування автоматизованої системи. Як результат – ви отримаєте стабільну та якісну роботу автоматизованої системи, а також постійну технічну та інформаційну підтримку з питань комерційного обліку електричної енергії.

Розмістити замовлення
Вибираючи кращу компанію
Ви обираєте якість!
×
Оформити замовлення
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
×
Зворотній зв'язок
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод